НАЙПОПУЛЯРНІШІ ПИТАННЯ
 • Чи входить у вартість установки вікон виніс старих рам?
  На жаль, утилізація старих віконних виробів не здійснюється. Наші фахівці винесуть старі рами та сміття у спеціальних мішках на сходовий майданчик безкоштовно.

 • Як прибрати "парниковий ефект" після встановлення пластикових вікон?

  Якщо вікно одразу укомплектувати системою мікропровітрювання чи вентиляційним клапаном такого ефекту можна уникнути. У цьому випадку вікно можна буде трохи відкрити для виходу вологи. Якщо ж є вентиляційний клапан, цього робити не треба, вікно залишатиметься закритим.
 • Чи можна встановлювати ПВХ вікна в будинки з дерева?
  Звісно так! Пластикові вікна можна встановлювати у будинки з будь-яких матеріалів. З сьогоднішнім рівнем розвитку виробництва немає жодних проблем у тому, щоб вписати профіль в інтер'єр.
 • На що впливає кількість камер?
  Насамперед кількість камер не дає теплу виходити назовні та захищає приміщення від холоду. Також багатошарові пакети певною мірою стійкіші до злому.
 • Наскільки пластикові вікна безпечні щодо стійкості до злому?
  Профіль ПВХ досить міцна конструкція, тому що має у своєму складі металеве армування. Також може використовуватися протизламна фурнітура. Поряд із фурнітурою для захисту від злому випускаються скла різних типів: багатошарові триплекси та склопакети підвищеної безпеки.
 • Що робити, якщо розбовталася віконна ручка?
  Щоб відрегулювати віконну ручку, поверніть її положення «Відкрито». Потім поверніть декоративну накладку, злегка піднявши краї, і підтягніть хрестовою викруткою кріпильні болти, після чого поверніть декоративну накладку у вихідне положення.
Made on
Tilda