Найпопулярніші питання
 • Чи можна встановити нові двері у старий дверний короб?
  Можна, але не бажано. Немає жодної гарантії, що збігаються розміри та колір. Цілком можливо, що доведеться зменшувати розмір дверей, відновлювати кромку та фарбувати її.
 • Чи можливе виготовлення дверей нестандартних розмірів?
  Звісно, можливо! Причому нестандартні розміри може бути як у ширині, так і по довжині. Але варто мати на увазі, що вартість таких дверей відрізнятиметься від вартості дверей за стандартними розмірами.
  .
 • Стіна ширша за дверну коробку, що робити?
  Саме для таких випадків і пропонуються доборні планки (розширювачі), які виготовляються з того ж матеріалу, що й самі двері. За допомогою доборів ми акуратно "зашиємо" отвір не закритий коробкою. Тому важливо знати товщину стін, щоб розуміти скільки додаткових елементів Вам знадобиться.
 • Скільки часу займає встановлення одних дверей?
  Все залежить від типу Ваших дверей та від конкретних умов встановлення та від кількості фахівців. В середньому можна встановити не менше трьох міжкімнатних дверей на день.
 • Чи є у Вас двері в наявності на складі чи тільки на замовлення?
  Все залежить від моделі дверей, що конкретно сподобалася Вам. У більшості випадків стандартні моделі дверей є у нас на складі.
 • Чи потрібна моя присутність при встановленні дверей?
  В момент встановлення Ваша присутність не обов'язкова. Вона необхідне під час доставки Вашого замовлення, щоб перевірити зовнішній вигляд товару та кількість привезених позицій, а також у момент прийому виконаних робіт.
Made on
Tilda